OMD Digital

PF 2011

English version

OMD Digital - O nás

Vítejte, svět digitální reklamy je tu pro Vás!

OMD Digital, v rámci mediální agentury OMD, odpovídá za plánování a nákup v oblasti tzv. nových médií. Disponujeme zázemím největší a nejoceňovanější světové mediální agentury sdílející know-how z bezmála stovky trhů. Naši klienti se o nás mohou kdykoliv opřít v těchto segmentech:

Imagové (display) reklamy

Plánování a nákup bannerových ploch na většině českých (profesionálních) webech. Naši specialisté kampaně precizně naplánují pro ten nejefektivnější zásah Vaší cílové skupiny. Využijte naše zkušenosti a silnou vyjednávací pozici.

Výkonnostní marketing

Marketing zaměřený na maximalizaci měřitelných cílů (konverzí/objednávek) na webu zadavatele patří již neodmyslitelně k online marketingu dneška. Náš team expertů se postará o správu tzv. PPC systémů, Search Engine Optimalizaci, affiliate marketing či PPA nákupní prostory všude tam, kde to jen bude možné..

Mobilní marketing

Penetrace mobilních telefonů v České republice se pohybuje okolo 90%, přičemž v populaci je v současné době přes 13 milónů aktivních SIM karet používaných nejen k telefonování, ale i k jiným účelům (datové přenosy, hlídání majetku, atd.). OMD Digital je průkopníkem v této dosud nepříliš využívané oblasti a vyvíjí projekty na základě úzkých vazeb s českými mobilními operátory.

Sociální sítě

Sociální sítě jsou „buzz-wordem“ posledních let. Kdo na nich není, jako by nežil, platíc jak pro jednotlivce, tak pro společnosti. OMD Digital je v sociálních sítích již od jejich vzniku a krom dokonalého chápání principů fungování nabízíme i úspěšné modely propagace v rámci těch nejúspěšnějších sociálních sítí dneška.Nezobrazovat - Nějaké otázky?